Do Zielonej Góry po Finały
2017-05-18

Czy to będzie kolejny historyczny weekend w wykonaniu kadetów BBJP? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę, kiedy zakończy się turniej półfinałowy MP U16 w Zielonej Górze. 

Biofarm Basket Junior U16 wkracza w przedostatnią fazę rozgrywek o Mistrzostwo Polski. Tym razem kadeci jadą do Zielonej Góry, gdzie zmierzą się z Polonią Warszawa, Zastalem Zielona Góra oraz Kuźnią Stalowa Wola. Czy uda się kontynuować znakomitą passę i awansować do finałów, sprawiając kolejną fantastyczną niespodziankę w tym debiutanckim sezonie?

Jedziemy do Zielonej Góry z pozytywnym nastawieniem, wywalczyliśmy sobie możliwość kolejnego grania i o to nam chodziło. Swoje już w tym sezonie ugraliśmy, ale chcemy wycisnąć z tego sezonu ile się da - zapowiada trener Cezary Kurzawski i dodaje: Bardzo dobrze ostatnio trenujemy i mam nadzieję, że to przełoży się to na dobrą grę na turnieju, a czy to wystarczy do zwycięstw - zobaczymy.

Pierwszy mecz już jutro o godz. 16:00 z Polonią Warszawa. W sobotę czeka przeprawa z drużyną ze Stalowej Woli o godz. 12:00, a wszystko będzie jasne po niedzielnym meczu z Zastalem, który rozpocznie się o 11:15. 

Wszystkie mecze rozegrane zostaną w hali MOSiR przy ul. Wyspiańskiego 17 w Zielonej Górze. 

NAJNOWSZE VIDEO

O NAS NA SPORTOWYCH FAKTACH

FACEBOOK

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success