Mecze Biofarm Basketu w sieci
2017-06-07

Biofarm Basket jako jedyna drużyna w 1. lidze pokazała na żywo wszystkie mecze rozegrane w roli gospodarza!

W sezonie 2016/2017 drużyny Biofarm Basketu rywalizowały na dwóch poziomach rozgrywek seniorskich. Biofarm Basket Poznań z powodzeniem zagrał drugi sezon w 1. Lidze, kończąc rundę zasadniczą na 8. miejscu, co dało awans do fazy play-off. Tam w ćwierćfinale lepsi okazali się mistrzowie 1. Ligi - Legia Warszawa. Wygrali tę serię 3-1. Biofarm Basket Suchy Las występował składem juniorów w 2. Lidze. Tam zapewnili oni sobie spokojne utrzymanie.

Drużyna Biofarm Basketu rozegrała 17 spotkań u siebie w 1. Lidze oraz 12 w 2. Lidze. Wszystkie te mecze samodzielnie pokazaliśmy na żywo w Internecie dzięki pomocy TVcom.pl. Jako jedyny klub w rozgrywkach pokazaliśmy wszystkie nasze mecze w roli gospodarza.

Łącznie widzowie na naszych transmisjach wygenerowali ponad 19 tys. odsłon. Największym zainteresowaniem cieszyły się mecze z Sokołem Łańcut (1073 unikalnych wejść), play-off z Legią Warszawa (923 unikalnych wejść) i Spójnią Stargard (918 unikalnych użytkowników). 

Miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie co najmniej tak samo udany jak właśnie zakończony, a kibicom dziękujemy za oglądanie naszych meczów zarówno z trybun hali, jak i przed monitorem. 

NAJNOWSZE VIDEO

O NAS NA SPORTOWYCH FAKTACH

FACEBOOK

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success